Baterija DYSON 205794-01/04, 965874-02 21,6 V 2500 mAh, skirta DC58, DC61, DC62, DC72, DC74, SV03, SV04, SV05, SV06, SV07, V6
| EAN | 4894128114116 |
| Gamintojo kodas | CS-DYC620VX |
| Tipas | Li-ion |
| Įtampa | 21,6 V |
| Talpa | 2500 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 128,50 x 76,20 x 91,74 mm |
| Taikymas | DYSON |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |
| Gamintojas | Cameron Sino Technology Limited |
- 31,46€
- Be PVM: 26,00€
Pakeičia:
- DYSON-DC58CS
- DYSON: 205794-01/04 / 965874-02
Taikymas:
- DYSON: Absolute / DC58 / DC61 / DC62 / DC62 Animal / DC72 / DC74 Animal / SV03 / SV03 Animal Pro / SV04 / SV05 / SV05 Absolute / SV06 / SV06 Fluffy / SV07 / SV07 Animal Pro+ / SV09 / SV09 Total Clean / V 6 Animalpro / V6 Absolute / V6 Animal / V6 Animalpro / V6 Baby+Child / V6 Car+Boat / V6 Cord-.free / V6 Fluffy / V6 Handstaubsauger / V6 HEPA / V6 Mattress / V6 Motorhead / V6 Motorhead Exclusive / V6 Motorhead Extra / V6 Motorhead Pro Exclusive / V6 Slim / V6 Top Dog / V6 Total Clean / V6 Trigger / V6 Up Top
Pastaba: Produktas yra . Įrenginių,, dalių ir prekės ženklų pavadinimai naudojami tik identifikavimo tikslais.
| Specifikacija | |
| Gamintojo kodas | CS-DYC620VX |
| Tipas | Li-ion |
| Įtampa | 21,6 V |
| Talpa | 2500 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 128,50 x 76,20 x 91,74 mm |
| Taikymas | DYSON |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |


