Baterija Dirt Devil 0606004, R1-L051B 14,4V 2500mAh į Fusion, Libero, M607 Spider, M610, M611, M612 Spider, M613, Spider
| EAN | 0645760704517 |
| Gamintojo kodas | DD-M606-2 |
| Tipas | NiMH |
| Įtampa | 14,4 V |
| Talpa | 2500 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 99,74 x 43,03 x 29,13 mm |
| Taikymas | DIRT DEVIL |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |
| Gamintojas | Hi-Power |
- 23,96€
- Be PVM: 19,80€
Pakeičia:
DIRT DEVIL: 0606004 / R1-L051B
Panaudojimo sritys:
AIRCRAFTVACUUM:PILOT
DIRT DEVIL: Fusion / Libero / M607 Spider / M607 Spider wie / M610 / M610 TRENDYROT / M611 / M611 FUSION / M612 Spider / M612 SPIDER 2.0 / M612 Spider wie / M613 / Puck / Spider
ECOVACS: Dibea K6 / Dibea K6L / Dibea L6 / Dibea ZN101 / L6 / ZN101 / ZN101 Midea
MIDEA: R1-L051B
PUPPYOO: V-M600
SICHLER: PCR-1550M
Pastaba: Šis gaminys yra pakaitinis. Įrangos / dalių ir prekės ženklų pavadinimai naudojami tik identifikavimo tikslais.
| Specifikacija | |
| Gamintojo kodas | DD-M606-2 |
| Tipas | NiMH |
| Įtampa | 14,4 V |
| Talpa | 2500 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 99,74 x 43,03 x 29,13 mm |
| Taikymas | DIRT DEVIL |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |


