Baterija siurbliui Liectroux MD-C30B 14,4 V / 3400 mAh / Li-Ion
| EAN | 4894128189619 |
| Gamintojo kodas | CS-LTR320VX |
| Tipas | Li-Ion |
| Įtampa | 14,4 V |
| Talpa | 3400 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 69 x 37,6 x 37,3 mm |
| Taikymas | Liectroux |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |
| Gamintojas | Cameron Sino Technology Limited |
- 23,96€
- Be PVM: 19,80€
Pakeičia:
- LIECTROUX: MD-C30B
- BLAUPUNKT: D071-INR-CH-4S1P / 6.60.40.02-0
Taikymo sritys:
- LIECTROUX: C30B / C30B 2D / C30B 2D Wifi robotas dulkių siurblys
- MIDEJA: M4
- BLAUPUNKT: XBOOST / BPK-VCBB1XB / BPK-VCBB1XBN
- PROSCENIC: NEO 830P / NEO 820P
Pastaba: Gaminys yra pakaitinis. Įrangos, dalių ir prekės ženklų pavadinimai buvo naudojami tik identifikavimo tikslais.
| Specifikacija | |
| Gamintojo kodas | CS-LTR320VX |
| Tipas | Li-Ion |
| Įtampa | 14,4 V |
| Talpa | 3400 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 69 x 37,6 x 37,3 mm |
| Taikymas | Liectroux |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |




