Baterija iCLEBO EBKRTRHB000118-VE, EBKRWHCC00978 14,4V 2600mAh ARTE YCR-M05, POP YCR-M05-P, Smart YCR-M04-1
| EAN | 4894128116073 |
| Gamintojo kodas | CS-YCM050VX |
| Tipas | Li-Ion |
| Įtampa | 14,4 V |
| Talpa | 2600 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 68,9 x 36,94 x 7,2 mm |
| Taikymas | iClebo |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |
| Gamintojas | Cameron Sino Technology Limited |
- 17,18€
- Be PVM: 14,20€
Pakeičia:
- iCLEBO: EBKRTRHB000118-VE / EBKRWHCC00978
- YUJIN ROBOT: EBKRBKDL001039 / EBKRWHD00686
Naudojimas:
- iCLEBO: ARTE YCR-M05 / POP YCR-M05-P / Smart YCR-M04-1 / Smart YCR-M05-10 / YCR-M05-10 / YCR-M05-11 / YCR-M05-20 / YCR-M05-30 / YCR-M05-50
- YUJIN ROBOT: iClebo Smart YCR-M04-1 / iClebo smart YCR-M05-10
Komentaras: Produktas yra pakaitalas. Prietaisų, dalių ir prekės ženklų pavadinimai naudojami tik identifikavimo tikslais.
| Specifikacija | |
| Gamintojo kodas | CS-YCM050VX |
| Tipas | Li-Ion |
| Įtampa | 14,4 V |
| Talpa | 2600 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 68,9 x 36,94 x 7,2 mm |
| Taikymas | iClebo |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |






