Baterija Duracell DRNEL14 7,4 V 1100 mAh Li-Ion - Nikon EN-EL14, EN-EL14a
| EAN | 5055190133347 |
| Pakeičia | EN-EL14 |
| Gamintojo kodas | DRNEL14 |
| Tipas | Li-ion |
| Įtampa | 7,4 V |
| Talpa | 1100 mAh |
| Taikymas | NIKON |
| Gamintojas | Duracell |
- 27,83€
- Be PVM: 23,00€
Pradinė "Duracell DRNEL14 Nikon EN-EL14" prekės ženklo baterija
pakeičia:
NIKON EN-EL14 / EN-EL14a,
Pritaikomi:
NIKON D3100 / D3200 / D3300 / D3400,
NIKON D5100 / D5200 / D5300 / D5500 / D5600,
NIKON Df,
NIKON CoolPix P-Series P7000 / P7100 / P7700 / P7800,
Pastaba: Šis gaminys yra pakaitinis. Įrangos, dalių ir prekės ženklų pavadinimai buvo naudojami tik identifikavimo tikslais.
| Specifikacija | |
| Pakeičia | EN-EL14 |
| Gamintojo kodas | DRNEL14 |
| Tipas | Li-ion |
| Įtampa | 7,4 V |
| Talpa | 1100 mAh |
| Taikymas | NIKON |




