Baterija Duracell DR9900 7,4 V 1100 mAh Li-Ion - Nikon EN-EL9, EN-EL9a, EN-EL9e
| EAN | 5055190113523 |
| Pakeičia | EN-EL9 |
| Gamintojo kodas | DR9900 |
| Tipas | Li-ion |
| Įtampa | 7,4 V |
| Talpa | 1100 mAh |
| Taikymas | NIKON |
| Gamintojas | Duracell |
- 20,81€
- Be PVM: 17,20€
Pradinis "Duracell DR9900 Nikon EN-EL9" prekės ženklo akumuliatorius
pakeičia:
NIKON EN-EL9 / EN-EL9a / EN-EL9e,
Taikoma:
NIKON D40 / D40x / D60 / D3000 / D5000,
Pastaba: Šis gaminys yra pakaitinis. Įrangos, dalių ir prekės ženklų pavadinimai buvo naudojami tik identifikavimo tikslais.
| Specifikacija | |
| Pakeičia | EN-EL9 |
| Gamintojo kodas | DR9900 |
| Tipas | Li-ion |
| Įtampa | 7,4 V |
| Talpa | 1100 mAh |
| Taikymas | NIKON |




