Akumuliatorius SV30 394167-1, skirtas DYSON V12 SV20 SV26 SV30 SV34 SV35 SV46 V12 Slim V12 Detect Slim V12 Detect Slim Fluffy
| EAN | 4894128201250 |
| Gamintojo kodas | CS-DYC260VX |
| Tipas | Li-Ion |
| Įtampa | 25,2 V |
| Talpa | 2500 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 130,85 x 80,6 x 122,05mm |
| Taikymas | DYSON |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |
| Gamintojas | Cameron Sino Technology Limited |
- 58,08€
- Be PVM: 48,00€
Pakeičia:
- DYSON SV30 / 394167-1 / 386706-85 / 965470-01
Taikymas:
- DYSON V12 SV20 / SV26 / SV30 / SV34 / SV35 / SV46 / V12 Slim / Detect Slim / V12 Detect Slim / V12 Detect Slim / V12 Detect Slim Fluffy
Pastaba: Produktas yra pakaitinis. Prietaisų, dalių ir prekės ženklų pavadinimai naudojami tik identifikavimo tikslais.
| Specifikacija | |
| Gamintojo kodas | CS-DYC260VX |
| Tipas | Li-Ion |
| Įtampa | 25,2 V |
| Talpa | 2500 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 130,85 x 80,6 x 122,05mm |
| Taikymas | DYSON |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |





