ABL-B 4650994 14,4 V baterija, skirta iRobot Roomba S9, Roomba S9+, S955020
| EAN | 4894128178262 |
| Gamintojo kodas | CS-IRS900VX |
| Tipas | Li-Ion |
| Įtampa | 14,4 V |
| Talpa | 3300 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 88 x 70,7 x 70,4 mm |
| Taikymas | iROBOT |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |
| Gamintojas | Cameron Sino Technology Limited |
- 48,40€
- Be PVM: 40,00€
Pakeičia:
- iRobot: ABL-B / 4650994
Taikymas:
- "iRobot":"Roomba S9" / "Roomba S9+" / S955020
Pastaba: produktas yra pakaitalas. Įrenginių, dalių ir prekės ženklų pavadinimai naudojami tik identifikavimo tikslais.
| Specifikacija | |
| Gamintojo kodas | CS-IRS900VX |
| Tipas | Li-Ion |
| Įtampa | 14,4 V |
| Talpa | 3300 mAh |
| Matmenys / Medžiaga | 88 x 70,7 x 70,4 mm |
| Taikymas | iROBOT |
| Baterijos tipas | Pakaitinis |





